•  
  • školní nábytek, žákovské židle a lavice, výškově stavitelný nábytek

ELEKTRICKÉ PSACÍ STOLY

Psací stůl elektrický 73 x 100 x 60 cm, černý DM2919

NOVINKA - VÝHRADNÍ DOVOZ DO ČR
DM2919
30%
SLEVA
10 490,-


Další obrázky:


Cena s DPH:
14 985,-Kč
Akční cena -30%:
10 490,- Kč
Koupit

Popis

Vytvořte ergonomické pracoviště - pracujte ve stoje i vsedě
Elektrický stůl je úsporný psací stůl s elektrickým nastavením výšky. Konstrukce je vybavena jedním motorem pro rychlou a plynulou změnu výšky pracovní desky. Regulace dává pocit pohodlí a schopnost přizpůsobit individuální potřeby zaměstnance a může také ovlivnit efektivitu práce. Elektrický psací stůl umožňuje každodenní práci ve stoje, což má příznivý vliv například na krevní oběh nebo na menší riziko přibírání dalších kilogramů. Když stojíme, můžeme také mnohem snadněji udržovat správné držení těla - za což nám poděkuje především naše páteř.

Plynule a stabilně nastavitelná výška pracovní desky 1000x600 mm
Správně navržená konstrukce elektrického stolu zaručuje stabilitu i v nejvyšší výšce. Nastavitelný stůl umožňuje tzv. hybridní práce, tedy střídavě stojící nebo sedící. Nastavení výšky je ideálním řešením, když na jednom pracovišti pracuje více lidí - upravte výšku pracovní desky podle výšky každého uživatele v rozmezí 73 až 121 cm. Výškově nastavitelný psací stůl je kus nábytku, který vám přizpůsobí!

Ovladač pro nastavení výšky pracovní desky s funkcí zapamatování polohy
Ergonomický psací stůl 100x60 cm disponuje multifunkčním ovladačem. Nastavte výšku pomocí tlačítek "nahoru" a "dolů" a sledujte aktuální polohu na LED displeji. Zapamatujte si vybrané pozice a v budoucnu k nim vraťte stisknutím jednoho ze čtyř programovatelných tlačítek výškové paměti. Doplňte baterii ve svých zařízeních např. smartphone, využívající vestavěné porty USB-A a USB-C (nepoužívat porty USB při nastavení výšky desky stolu - pokud měníte výšku desky - odpojte zařízení).

Antikolizní systém aneb dodatečná bezpečnost
Elektricky nastavitelný psací stůl je vybaven antikolizním systémem, který výrazně zvyšuje bezpečnost na pracovišti. Inovativní technologie proti kolizím způsobuje, že ergonomický stůl při změně výšky automaticky vrátí zpět, pokud narazí na překážku v cestě.

Snadná instalace
Výškově nastavitelný elektrický psací stůl snadno sestavuje – stačí k sobě přišroubovat několik prvků a je hotovo!

Multifunkční háček
Rozumně využijte prostor. Multifunkční držák nabízí další úložný prostor např. batohu, sluchátek.

Organizér kabelů
Elektrický psací stůl je vybaven kabelovým manažerem, který vám umožní udržet si pořádek v kabeláži.

5 let záruka
Na ergonomický psací stůl vztahuje 5letá záruční doba (ochrana nevztahuje na mechanické poškození a poškození způsobené nesprávným používáním výrobku).

Proč elektrický stůl?
Zjistěte, proč je elektricky nastavitelný stůl ideálním řešením

Výškově nastavitelná nastavení umožňuje přizpůsobit správnou výšku pracovní desky výšce uživatele. Nemusíte přizpůsobovat psacímu stolu, je to kus nábytku, který vám přizpůsobí!
Investice do zdraví a efektivity Elektrický psací stůl má zásadní vliv na naše zdraví, pohodu a efektivitu. Dejte sbohem problémům s krevním oběhem, nesprávnému držení těla a bolesti páteře.
Snadná instalace a ovládání Instalace elektrického stolu je snadná. Manipulace je ještě jednodušší - jedním kliknutím a stůl dostane tam, kam chcete!
Jeden psací stůl, více uživatelů Z jednoho psacího stolu může používat více uživatelů. Jednoduše nastavte správnou výšku pro každou z nich.

Klíčové vlastnosti:

2stupňová konstrukce sloupku
jednomotorový systém
rozsah nastavení 73 - 121 cm
maximální nosnost 50 kg
rozměr desky 1002 x 602 x 16 mm
rychlost nastavení výšky 25 mm/s
velmi tichý chod; hlučnost pod 45-50 dB
napájení 100 V - 240 V
pokročilý ovladač s pamětí 4 pozic, displejem, portem USB-A a USB-C
bezpečnostní systémy: chrání před prohrou a přetížením
konstantní a plynulá rychlost nastavení
snadná montáž a manipulace
inovativní antikolizní systém
barva černá (stelaž), barva dřevěná (blat)
záruka 5 let