•  
  • školní nábytek, žákovské židle a lavice, výškově stavitelný nábytek

ELEKTRICKÉ PSACÍ STOLY

Psací stůl elektrický 73 x 136 x 120 cm, černý, dub rustikální DM2920

NOVINKA - VÝHRADNÍ DOVOZ DO ČR
DM2920
30%
SLEVA
19 587,-


Další obrázky:


Cena s DPH:
27 982,-Kč
Akční cena -30%:
19 587,- Kč
Koupit

Popis

Stůl je nastavitelný elektrický psací stůl, který plave maximální rychlostí 25 mm/s. Jeho výšku si můžete bez problémů nastavit pomocí snadno ovladatelného ovladače. Má schopnost uložit 3 nejpoužívanější výšky do paměti zařízení, což pomůže zefektivnit proces změny polohy. Stůl je vybaven jedním výkonným motorem. Uvnitř každého zvedacího sloupku je ovládací mechanismus, který zajišťuje plynulé a stabilní nastavení výšky. Speciálně navržená konstrukce umožňuje vytvořit rovný nebo rohový psací stůl.

Psací stůl - jednoduché uspořádání nebo ve tvaru písmene L.
Psací stůl skládá ze dvou částí uspořádaných do tvaru písmene „L“. První částí je velká deska. Druhým je regál s deskou a policemi uspořádanými pod úhlem 90 stupňů. Pokud chcete, desky můžete nastavit i v přímém směru. Získáte tak dlouhý prostor pro dvojitý psací stůl. To vám umožní přizpůsobit svůj psací stůl jakémukoli prostoru. Police přidané do regálu výrazně zvyšují možnosti ukládání různých předmětů. Díky tomu budete mít všechny potřebné věci vždy po ruce. Stůl má velkou kapacitu, ale je dostatečně kompaktní, aby je prodejci e-commerce mohli prodávat online.

Ekologické řešení
Díky chytré a promyšlené konstrukci nastavitelný psací stůl vejde do menšího boxu. Zabere tak mnohem méně místa v dopravě. Vzhledem k tomu do auta přepravujícího balík vejde najednou více produktů. Dodávkové vozidlo proto bude muset danou trasu zdolávat méněkrát. To pozitivně projeví na snížení emisí CO2.

Robustní a chytrá konstrukce stolu
Rohový psací stůl je vyroben z pevných materiálů. Dřevotříska, melamin, ocel, hliník a odolný plast. To znamená statickou maximální nosnost až 100 kg. Velké pracovní desky - 1200×600×18 mm, 1200×400×18 mm vám poskytnou ten správný pracovní prostor. Budete moci plně svobodně plnit své povinnosti tím, že budete mít stále poblíž všechny potřebné položky. Je to kvůli sbalitelným regálovým regálům. Snadno na ně umístíte dokumenty, počítač, knihy nebo sadu pro přípravu vaší oblíbené kávy.

Nastavitelný psací stůl, který postará o vaše zdraví
Strávit dlouhé hodiny ve stejné pozici má negativní vliv na vaše zdraví. Ať už mluvíme o stání nebo sezení. Bolesti zad, nohou, krku, problémy s krevním oběhem nebo ztuhnutí nohou. To je jen špička ledovce, které vám může způsobit příliš dlouhý stav nebo sezení. Při práci je důležité pamatovat na změnu polohy těla. Takovou možnost vám dává výškově nastavitelný psací stůl. Stisknutím jediného tlačítka jste schopni zabránit vážným onemocněním těla. Zařízení si dokáže zapamatovat v mezipaměti 3 uživatelem zvolené výšky. Proto je ještě snazší nastavit ideální výšku. Lze jej nastavit v rozmezí 730-1210 mm. Nastavitelný rohový psací stůl o vás postará. Postará o to, abyste v záplavě svých povinností nezapomněli na změnu pozice. To vše díky vestavěnému zvukovému signálu.

Psací stůl pro práci ve stoje s mnoha způsoby použití
Rohový psací stůl díky množství možností nastavení bez problémů vejde do různých prostor. Skvěle hodí jako psací stůl např. pro informatika pracující na principu Home Office. Při práci z domova mohou být velmi užitečné různé bezpečnostní systémy. Systémy používané na stole, abyste vždy cítili bezpečně, jsou:

Antikolizní systém - moderní systém detekce kolizí. Zastaví změnu polohy stolu, jakmile na své cestě detekuje překážku. Můžete si tak být jisti, že náhodou nenarazíte na své dítě nebo domácího mazlíčka. Můžete změnit polohu svého stolu bez obav.

Tepelná pojistka - chrání váš stůl před přehřátím.

Ochrana proti přetížení - postará o to, abyste nepřekročili maximální nosnost.

Vlastnosti:
Psací stůl 2 stolní ve tvaru písmene L s možností nastavení do přímky
Nastavení výšky v rozsahu 730-1210mm
Nosnost až 100 KG
3 vybrané výšky zapamatované v mezipaměti
Antikolizní systém, tepelná ochrana a ochrana proti přetížení
Výška: 73~121 cm, 205 cm x 60 cm (přímý systém) / 136 cm×120 cm (rohový systém)
Tloušťka desky 18 mm
2 sloupce
Napájení 100~240 V
Napájecí kabel 3 metry
Krytí IP20
Pouze pro vnitřní použití
Tichý chod
Vysoký zdvihací výkon
Dvě nohy
Dvousegmentová noha