•  
  • školní nábytek, žákovské židle a lavice, výškově stavitelný nábytek

ELEKTRICKÉ PSACÍ STOLY

Psací stůl elektrický 72 x 120 x 60 cm, černý DM2921

NOVINKA - VÝHRADNÍ DOVOZ DO ČR
DM2921
30%
SLEVA
17 235,-


Další obrázky:


Cena s DPH:
24 622,-Kč
Akční cena -30%:
17 235,- Kč
Koupit

Popis

Vytvořte si ergonomické a moderní pracoviště (černá + bambusová deska)

Stůl je elektrický psací stůl s výškovým nastavením, vybavený masivní bambusovou deskou a prostornou úložnou zásuvkou. Má vestavěný motor zajišťující efektivní a plynulou změnu výšky. Snadná montáž, kterou zvládne každý uživatel. Regulace dává pocit komfortu a možnosti přizpůsobení individuálním potřebám zaměstnance a může ovlivnit i efektivitu práce.

Rychlé, tiché a plynulé nastavení

Jednomotorový systém umožňuje rychlejší a stabilnější nastavení a usnadňuje přechod ze sedu do stání za méně než 10 sekund. Kvalitní 2-stupňová výškově nastavitelná sloupová konstrukce zajišťuje plynulé a pohodlné přechody. Maximální rychlost nastavení je 25 mm/s. Stůl se vyznačuje tichým chodem nepřesahujícím 50 dB.

Deska stolu z bambusového dřeva

Psací stůl Astrid je vybaven stylovou bambusovou deskou. Rozměr desky stolu je 1200 x 600 mm.

Důležité detaily. Organizace je klíčová

Ve firmě se zaměřujeme na detaily. Náš stojan, navržený s ohledem na maximální strukturální integritu, zajišťuje stabilitu stolu i v jeho nejvyšší výšce. Silnější a odolnější práškový lak je odolný proti poškrábání, vodě a skvrnám. Psací stůl má prostornou odkládací zásuvku , která vám umožní postarat se o estetiku pracoviště tím, že do něj schováte přebytečné předměty. Maximální nosnost psacího stolu je 50 kg.

Pracujte ve stoje nebo vsedě díky výškovému nastavení

S ergonomickým elektrickým stolem se vaše pracoviště stane hybridem. V případě, že zjistíte, že se ze sezení stává fuška, přepněte ze sedu do stání a stůl to udělá s vámi. Nastavte výšku v rozmezí 720 - 1210 mm.

Pokročilý ovladač s pamětí poloh

Doslova vše na jednom místě. Stůl je vybaven ovladačem s LED displejem, tlačítky pro manuální změnu polohy, 4 programovatelnými tlačítky pro zapamatování polohy, 2 porty USB, portem USB-C (nepoužívejte porty USB při nastavení výšky desky stolu - pokud změníte výšku desky - odpojte zařízení) a funkcí rodičovské kontroly.

Inovativní antikolizní systém

Rám s elektrickým nastavením výšky je vybaven vylepšenou antikolizní technologií. Tento inovativní systém způsobí, že se stůl při změně výšky automaticky zasune, pokud narazí na překážku ve své dráze. To je skvělá funkce pro ty, kteří mají na vaše pracoviště děti nebo domácí mazlíčky.

Elektricky výškově nastavitelný stůl - Snadná montáž

Elektrický výškově nastavitelný psací stůl se vyznačuje velmi jednoduchou montáží. Sestavte horní část, rámovou konstrukci a nohy dohromady a je to připraveno! Instalaci jistě zvládne každý uživatel.

Vlastnosti produktu

- 2-stupňové provedení sloupu

- jednomotorový systém

- rozsah nastavení 720 - 1210 mm (490 mm)

- maximální nosnost 50 kg

- rozměry horní části 120 cm x 60 cm

- vrchní materiál: bambus

- maximální rychlost 25 mm/s

- velmi tichý chod; hlučnost pod 50 dB

- napájení 100V - 240V

- pokročilý ovladač se 4 tlačítky pro zapamatování polohy, 2 USB porty, 1 USB-C port, tlačítka "nahoru" / "dolů" a funkce rodičovského zámku

- bezpečnostní software včetně automatické detekce poruch

- inovativní antikolizní systém

- konstantní rychlost, přesná výška nastavitelná s odchylkou 2 mm

- snadná instalace a obsluha

- černá barva rámu