•  
  • školní nábytek, žákovské židle a lavice, výškově stavitelný nábytek

ELEKTRICKÉ PSACÍ STOLY

Psací stůl elektrický 73 x 136 x 120 cm, bílý DM2924

NOVINKA - VÝHRADNÍ DOVOZ DO ČR
DM2924
30%
SLEVA
19 587,-


Další obrázky:


Cena s DPH:
27 982,-Kč
Akční cena -30%:
19 587,- Kč
Koupit

Popis

Elektricky nastavitelný rohový psací stůl

Stůl je nastavitelný elektrický stůl, který se pohybuje maximální rychlostí 25 mm/s. výtahy. Výšku lze snadno nastavit pomocí uživatelsky přívětivého ovladače. Umožňuje uložit 3 nejčastěji používané výšky do paměti zařízení, což zjednodušuje proces přemisťování. Stůl je vybaven výkonným motorem. Uvnitř každého zvedacího sloupku je ovládací mechanismus, který zajišťuje plynulé a stabilní nastavení výšky. Speciálně navržená konstrukce umožňuje mít rovný nebo rohový stůl.

Psací stůl Lori - rovné nebo uspořádání ve tvaru písmene ?L?
Psací stůl se skládá ze dvou dílů uspořádaných do tvaru písmene „L“. První částí je velká deska stolu. Druhá je knihovna s deskou a policemi uspořádanými pod úhlem 90 stupňů. Na přání lze vršky také zarovnat. Získáte tak dlouhý prostor jako dvoulůžkový stůl. To znamená, že svůj stůl můžete umístit do jakékoli místnosti. Police přidané k polici výrazně zvyšují úložnou kapacitu různých předmětů. To znamená, že máte vše, co potřebujete, vždy po ruce. Stůl má velkou kapacitu, ale je dostatečně kompaktní pro e-shopy, které prodávají online.

Ekologické řešení
Nastavitelný psací stůl se díky chytrému a promyšlenému designu vejde do menší krabice. To znamená, že při přepravě zabírá výrazně méně místa. To znamená, že se do vozidla pro přepravu balíků vejde více produktů najednou. Proto musí dodávkový vůz jezdit po určité trase méně často. To bude mít pozitivní dopad na snížení emisí CO2.

Robustní a chytrá konstrukce psacího stolu
Rohový psací stůl je vyroben z robustních materiálů. Dřevotříska, melamin, ocel, hliník a robustní plast. Z toho vyplývá statická nosnost až 100 kg. Velké pracovní desky - 1200×600×18 mm, 1200×400×18 mm nabízejí dostatek prostoru pro práci. Své úkoly můžete plnit naprosto svobodně a přitom mít všechny věci, které potřebujete, nablízku. Je to dáno prostornými přihrádkami police. Jednoduše na něj položte dokumenty, počítače, knihy nebo svou oblíbenou soupravu na vaření kávy.

Nastavitelný psací stůl, který pečuje o vaše zdraví
Strávit dlouhou dobu ve stejné pozici má negativní dopad na vaše zdraví. Bez ohledu na to, zda mluvíme o stání nebo sezení. Bolesti zad, nohou, šíje, problémy s krevním oběhem nebo ztuhlost nohou. To je jen špička ledovce problémů, které může způsobit příliš dlouhé stání nebo sezení. Při práci je důležité co nejčastěji měnit polohu těla. To vám nabízí výškově nastavitelný psací stůl. Stisknutím tlačítka můžete předejít vážným fyzickým poruchám. Zařízení může uložit 3 uživatelem zvolené výšky do své mezipaměti. Tím je nastavení ideální výšky ještě jednodušší. Lze nastavit od 730 do 1210 mm. Postará se o vás rohový polohovatelný psací stůl. Tím je zajištěno, že v návalu úkolů nezapomenete měnit pozice. To vše díky vestavěnému akustickému signálu.

Víceúčelový stojící stůl
Rohový psací stůl bez problémů zapadne do různých místností díky svým rozmanitým možnostem nastavení. Ideální jako stůl, například pro IT specialistu, který pracuje z domova. Když pracujete z domova, mohou být různé bezpečnostní systémy velmi užitečné. Abyste se vždy cítili bezpečně, používají se následující systémy:


- Systém předcházení kolizí - moderní systém detekce kolizí. Zastaví přemisťování stolu, jakmile zjistí překážku v cestě. Můžete si tak být jisti, že své dítě nebo domácího mazlíčka omylem neuhodíte. Polohu stolu můžete bez obav změnit.

-Tepelná ochrana - chrání váš stůl před přehřátím.

- Ochrana proti přetížení - zajišťuje, že nepřekročíte maximální nosnost.

Vlastnosti:
Psací stůl 2 stolní ve tvaru písmene L s možností nastavení do přímky
Výškové nastavení v rozsahu 730-1210mm
Nosnost až 100 KG
3 vybrané výšky zapamatované v mezipaměti
Antikolizní systém, tepelná ochrana a ochrana proti přetížení
Rozměry 1360×1200×730~1210 mm
Tloušťka desky 18 mm
2 sloupce
Napájení 100~240 V
Napájecí kabel 3 metry
Krytí IP20
Pouze pro vnitřní použití
Tichý chod
Vysoký zdvihací výkon
Dvě nohy
Dvousegmentová noha
Barva bílá