•  
  • školní nábytek, žákovské židle a lavice, výškově stavitelný nábytek

ELEKTRICKÉ PSACÍ STOLY

Nejprodávanější psací stůl elektrický 72 x 140 x 60 cm, bílý DM2926

NOVINKA - VÝHRADNÍ DOVOZ DO ČR
DM2926
30%
SLEVA
11 478,-


Další obrázky:


Cena s DPH:
16 397,-Kč
Akční cena -30%:
11 478,- Kč
Koupit

Popis

Značka se specializuje na navrhování funkčních a moderních kovových skříní a kancelářského nábytku, které již 18 let pomáhají našim zákazníkům efektivně organizovat prostor v jejich kancelářích, šatnách, dílnách a dokonce i domech. Stanovujeme trendy a našemu patentovanému designu a nejvyšší kvalitě důvěřují již miliony zákazníků ve až 40 zemích po celém světě.

Práce nebo hraní na počítači nemusí znamenat dlouhé hodiny sezení. Nastavitelný psací stůl , vám umožní zavést více pohybu a zbavit tak bolesti zad.

Klasický nastavitelný psací stůl ROB v bílé barvě vypadá skvěle a bude atraktivním doplňkem vaší moderní kanceláře, pracoviště doma nebo vysněné herní místnosti. Vyniká sadou užitečného příslušenství, které usnadní udržování pořádku na pracovní desce a ovlivní vysoký uživatelský komfort.

Nastavitelný psací stůl pro zdraví a pohodlí

Základem nastavitelného stolu ROB jsou pevné nohy, které pokaždé, když máte chuť na změnu, zvednou nebo opustí pracovní desku. Široký rozsah nastavení od 72 cm do 117 cm vám umožní přesně nastavit výšku podle vašich preferencí. Díky tomu budete mít jak při sezení na křesle, tak při práci ve stoje ergonomickou a pohodlnou polohu.

Nezapomeňte, že abyste pocítili pozitivní vliv práce ve stoje, potřebujete pohyb. Proto, když je nastavitelný stůl zvednut, přenášejte váhu těla z jedné nohy na druhou, z paty na prsty, dělejte výčnělky, pohybujte boky. Tato malá aktivita vám umožní pocítit velké zlepšení.

Funkce, které zlepší vaše pohodlí

Jakmile rozhodnete změnit polohu, stačí jedno tlačítko, aby vám elektricky nastavitelný stůl připravil pracovní stanici ve stoje. To vše je zásluhou funkce Memory, která si pamatuje dvě výšky a přesně je přehraje během několika sekund. Mechanismus pracuje jednotně a tiše. Při zvedání bude vydávat zvuky, které nepřesahují 50 dB. Jedná o úroveň hluku srovnatelnou standardními domácími zvuky.

Než vám dynamický pracovní systém dostane do krve a stane zcela přirozeným, funkce IQ Reminder postará o to, abyste nezapomněli na potřebu změny polohy. Každých 30, 40 nebo 60 minut vám bílý nastavitelný stůl připomene, abyste vstali nebo posadili. Čas si sami přizpůsobíte svým potřebám, abyste vždy cítili pohodlně.

Váš pracovní prostor

Pracovní deska nastavitelného stolu o rozměrech 140 x 60 x 1,5 cm je přímo stvořena tak, aby povýšila vaši práci nebo hraní na počítači na nejvyšší úroveň pohodlí. Je schopen unést až 80 kg a nabízí dostatek prostoru, takže na něj snadno vejdou dva monitory, notebook, potřebné kancelářské nebo herní příslušenství.

Pracovní deska nastavitelného stolu má jemné zářezy na zadní straně, které vám umožní maximální přisátí ke stěně, i když používáte stojan na monitory nebo provádíte kabely. Pro snadnější přepravu a montáž deska herního stolu bílá ROB skládá ze dvou částí. Po upevnění na pevný a pevný rám tvoří jeden stabilní povrch.

Pořádek na psacím stole nastavitelný ve třech krocích

Elektricky nastavitelný psací stůl ROB je začátkem vašeho ergonomického dobrodružství, pro ještě příjemnější práci u počítače jsme ho vybavili dalším příslušenstvím. Zlepší vaše pohodlí a usnadní udržování pořádku na stanovišti. Vybrali jsme řešení, která skvěle osvědčují při plnění pracovních povinností, ale také při provádění dalších úkolů ve vaší oblíbené hře.

Držáky na hrnek a sluchátka

Na obou stranách nastavitelného stolu jsou praktické úchyty. Na jedno z nich zavěsíte sluchátka, zatímco druhé slouží jako místo pro hrnek nebo termosku. Již po chvilce používání přesvědčíte o praktičnosti rukojetí. Nápoj umístěný v košíčku nikdy nerozlije na klávesnici a sluchátka budou vždy připravena na další online schůzku. Gadgety jsou velmi funkční, ale také pevné, protože jsou vyrobeny ze zesíleného plastu. V průběhu let budou stále skvěle plnit svou roli.

Organizér kabelů

Kabely, které zamotávají v každém rohu, jsou strašákem každé počítačové stanice. Herní stůl bílý ROB vám umožní profesionálně uspořádat kabely. K tomu přispějí dva průchodky pro kabely a pohodlné organizéry. Stačí chvilka, abyste jednou provždy zbavili nepořádku a získali uklizené a uklizené místo.

Práce před obrazovkou počítače může být bezpečná pro páteř a můžete ji pohodlně provádět ve stoje. Výškově nastavitelný psací stůl udělá z pohodlí a ergonomie standard.

Barva nábytku: Bílá

Barva desky stolu: Bílá

Tvar desky stolu: Obdélníkový

Materiál konstrukce: kov

Materiál desky stolu: MDF

Šířka nábytku: 140 cm

Výška nábytku: 72 cm

Hloubka nábytku: 60 cm

Nastavení výšky: elektrické

Hmotnost: (s balením) 26 kg

Typ: pod počítače, Rovné