•  
  • školní nábytek, žákovské židle a lavice, výškově stavitelný nábytek

ELEKTRICKÉ PSACÍ STOLY

Výškově nastavitelný stůl (140x70 cm) - Elektrický stůl se 4 nohami, 2 silné motory, ovládání s pamětí (černý) DM3284

NOVINKA - VÝHRADNÍ DOVOZ DO ČR
DM3284
30%
SLEVA
12 096,-


Další obrázky:


Cena s DPH:
17 280,-Kč
Akční cena -30%:
12 096,- Kč
Koupit

Popis

DVOJITÝ MOTOR 4-LEGOVÉ KONSTRUKCE: Na rozdíl od většiny běžných stolů se dvěma nohami je čtyřnohá konstrukce stabilnější a odolnější, s nosností 80 kg.

INTELIGENTNÍ RUČNÍ OVLÁDÁNÍ: Uživatelsky přívětivý ovládací panel s paměťovou funkcí umožňuje snadno upravit a uložit preferované nastavení výšky stolu. Jediným dotykem můžete bez námahy přepínat mezi různými výškami a zajistit tak plynulý přechod mezi sezením a stáním.

TICHÝ PROVOZ: Vychutnejte si tiché pracovní prostředí bez rušivých vlivů díky mimořádně tichému duálnímu motoru, který pracuje s hlučností nižší než 50 dB. Rozlučte se s hlasitým vyrušováním a soustřeďte se na své úkoly bez jakéhokoli rušení.

PROSTORNÝ STŮL: Pracovní plocha je dokonale zpracována pomocí dvou ekologických desek o rozměrech 140 x 70, které poskytují dostatek prostoru pro probíhající projekty a kancelářské potřeby.

NASTAVITELNÁ VÝŠKA PRO VERSATILITU: Nastavitelnou výškou, která se pohybuje v rozmezí 71 cm až 117 cm, si můžete upravit polohu pro práci nebo sezení. Ať už raději stojíte, nebo sedíte, tento stůl se přizpůsobí vašim potřebám a podpoří pohodlí a produktivitu po celý den.

Hmotnost: 32,2 kg

Délka: 140 cm

Šířka: 70 cm