•  
  • školní nábytek, žákovské židle a lavice, výškově stavitelný nábytek

ELEKTRICKÉ PSACÍ STOLY

Elektrický výškově nastavitelný stůl s antikolizním systémem s paměťovým ovládáním do 80 kg (černý) DM3285

NOVINKA - VÝHRADNÍ DOVOZ DO ČR
DM3285
30%
SLEVA
10 053,-


Další obrázky:


Cena s DPH:
14 361,-Kč
Akční cena -30%:
10 053,- Kč
Koupit

Popis

Poznámka: Produkt neposkytuje stolní počítač

Poznámka: Produkt neposkytuje desktop!

Velikost balení výrobku: 105 * 26 * 21 cm

Hmotnost výrobku: 23 kg

Barva: černá

Materiál: SPCC plech z uhlíkové oceli válcovaný za studena

Pracovní napětí: 100V-240V

Rychlost zvedání: 22 mm/s

Výšku a šířku lze flexibilně nastavit:Délka rámu je 91-135 cm a šířka 58 cm, vhodné pro desku stolu o rozměrech 100*60 cm a více. Můžete si pořídit desku stolu vhodnou pro vaši velikost a používat ji společně.výška zvedání je 72 cm-120 cm, což je vhodné téměř pro každého.

Vysoce kvalitní ocel:Ocel je vybrána z uhlíkového plechu SPCC válcovaného za studena. Klíčové části jsou zesíleny o 2-10mm, dovážené příslušenství hallových senzorů, přesný výpočet výšky zdvihu, proces stříkání plastem, tloušťka železného prášku až 100-120μm. Spoje sloupu jsou ošetřeny tak, aby nedocházelo k ucpávání cizími tělesy a nečistotami, a lze je chránit před poraněním rukou. ocelová rámová konstrukce, zesílená nosnost, maximální nosnost je 80 kg.

Rovnoměrné a tiché:T-tvarované nohy, jednoduchý a stylový design, konstrukce je rovnoměrná a stabilní. použití pokročilé technologie koaxiálního přenosu otáčení pro ovládání levé a pravé nohy, které se synchronně a plynule pohybují nahoru a dolů. konstrukce brzdových destiček, rovnoměrné tlumení, nízká hlučnost, tichý provoz na úrovni 35 dB, převody z hliníkové slitiny letecké třídy, dlouhá životnost.

Inteligentní bezpečnost:Ovládací panel má LED obrazovku a inteligentní paměťová tlačítka ukládají 4 uživatelsky definované výšky, jedním kliknutím dosáhnete požadované výšky. inteligentní funkce protikolizního odrazu, při detekci překážek během zvedání/spouštění se stůl posune o 3 cm v opačném směru. S ochranou proti úrazu elektrickým proudem se vyhnete skrytým nebezpečím.

Zdravé a praktické:Výškově nastavitelný stůl může kdykoli změnit polohu těla (poloha vsedě, poloha ve stoje), účinně zlepšuje nepříznivé účinky nedostatku pohybu na záda, ramena a krk, zmírňuje bolesti zad a krku, zlepšuje fyzické funkce a činí tělo zdravějším. Je vhodná pro kancelářské a studijní účely a práci doma.