•  
  • školní nábytek, žákovské židle a lavice, výškově stavitelný nábytek

ELEKTRICKÉ PSACÍ STOLY

Elektricky výškově nastavitelný stůl s antikolizním systémem s paměťovým ovládáním do 80 kg (šedý) DM3293

NOVINKA - VÝHRADNÍ DOVOZ DO ČR
DM3293
30%
SLEVA
10 753,-


Další obrázky:


Cena s DPH:
15 361,-Kč
Akční cena -30%:
10 753,- Kč
Koupit

Popis

Poznámka: Produkt neposkytuje stolní počítač

Velikost balení výrobku: 105 * 26 * 21 cm

Hmotnost výrobku: 23 kg

Barva: šedá

Materiál: za studena válcovaný plech z uhlíkové oceli SPCC

Pracovní napětí: 100V-240V

Rychlost zvedání: 22 mm/s

Výšku a šířku lze flexibilně nastavit.

Délka rámu je 91-135 cm a šířka 58 cm, vhodné pro desku stolu o rozměrech 100*60 cm a více. Můžete si pořídit desku stolu, která je vhodná pro vaši velikost, abyste ji mohli používat společně. výška zvedání je 72 cm - 120 cm, což je vhodné téměř pro každého.

Vysoce kvalitní ocel.

Ocel je vybrána z uhlíkového ocelového plechu SPCC válcovaného za studena. Klíčové díly jsou zesíleny o 2-10 mm, dovážené příslušenství hallových senzorů, přesný výpočet výšky zdvihu, proces stříkání plastem, tloušťka železného prášku až 100-120ŠÌm. Klouby sloupu jsou ošetřeny tak, aby se zabránilo vzniku cizích těles a zabránilo se ucpání nečistotami, a lze je chránit před poraněním rukou. ocelová rámová konstrukce, zesílená nosnost, maximální nosnost je 80 kg.

Rovnoměrné a tiché nohy ve tvaru písmene T, jednoduchý a stylový design, konstrukce je rovnoměrná a stabilní. použití pokročilé technologie koaxiálního přenosu otáčení pro ovládání levé a pravé nohy, které se synchronně a plynule pohybují nahoru a dolů. konstrukce brzdových destiček, rovnoměrné tlumení, nízká hlučnost, tichý provoz na úrovni 35 dB, převody z hliníkové slitiny letecké třídy, dlouhá životnost.

Inteligentní bezpečnost.

Ovládací panel má LED obrazovku a inteligentní paměťová tlačítka ukládají 4 uživatelsky definované výšky, jedním kliknutím dosáhnete požadované výšky. inteligentní funkce protikolizního odrazu, při detekci překážek během zvedání/spouštění se stůl posune o 3 cm v opačném směru. S ochranou proti úrazu elektrickým proudem se vyhnete skrytým nebezpečím.

Zdravý a praktický.

Výškově nastavitelný stůl může kdykoli změnit polohu těla (poloha vsedě, poloha ve stoje), účinně zlepšuje nepříznivé účinky nedostatku pohybu na záda, ramena a krk, zmírňuje bolesti zad a krku, zlepšuje fyzické funkce a činí tělo zdravějším. Je vhodná pro kancelář a studium a práci doma.

Hmotnost: 23 kg

Barva: Šedá

Délka: 105 cm

Šířka: 26 cm

Výška: 21 cm